Strokovni delavci

STROKOVNI DELAVCI 2023/ 2024

PUHKI, starost 1 leto, Tina Kmetec, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Katja Podlesnik, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

ŽOGICE, starost 1 do 2 leti, Barbara Obrulj, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Živa Kranjc, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljce.

KAPLJICE, starost 2 leti, Anja Vranc, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Jadranka Napotnik, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

BALONČKI, starost 3 leta, Klavdija Gričnik, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Albina Pisnik, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice, ter Marjetka Sojč, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

GUMBKI, starost 3 do 4 leta, Sara Kraner, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Natalija Kranjc, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

ŠKRATI, starost 4 do 5 let, Nataša Brezovnik, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Mojca Horvat, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

SONČKI, starost 5 do 6 let, Nana Ladinek, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Marjetka Sojč, vzgojiteljica predšolskih otrok, ter Barbara Mert, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

Pomoč v skupinah mobilna vzgojiteljica Elizabeta Podlesnik (vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice).