IZJAVE OTROK

… ko je včeraj jutri in jutri včeraj:

Petletni Matevž modruje: “Jutri me ni bilo.”

Se zamisli in se vpraša: “Al’ me je bilo?”

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

.

KOPRIVE – Na sprehodu vzgojiteljici na nekem odseku venomer ponavljata, naj se otroci ne dotikajo roba in naj ne stegujejo rok, da jih ne opečejo koprive!

Ko čez nekaj časa spet gredo tam mimo, triletni Val že na daleč kliče:

“Koprivne težave! Koprivne težave!”

.

Pri nas je vedno nasmejano 🙂 Pridno zbiramo naše utrinke, da jih ubesedimo in nasmejimo tudi vas!

arhiv izjav

Veliko naših IZJAV je zapisanih v enem od letopisov. Veseli bomo, če si ga preberete TUKAJ 🙂

Smo na sprehodu in reče vzgojiteljica, če vohajo, kako danes zunaj diši (v resnici ni dišalo, ampak je smrdelo, ker so po travniku trosili gnoj).
Deklica reče: “Pa res diši.” Vzgojiteljica radovedno vpraša: “Kaj diši?”Deklica pove: “Vzgojiteljica Klavdija, ti dišiš.”